Cennik

W Centrum Wypoczynku JordaNova oferujemy 265 miejsc noclegowych w drewnianych, klimatycznych domkach, apartamentach i pawilonie hotelowym położonych w lesie nad potokiem. 

Nowoczesna stołówka może pomieścić 180 osób. Na terenie Centrum znajduje się sala do prowadzenia szkoleń i warsztatów a także dobrze wyposażona świetlica. Nasi goście mogą korzystać z hali sportowej, amfiteatru i kilku boisk.

Zapraszamy organizatorów kolonii letnich i zimowych, zielonych szkół, obozów sportowych i młodzieżowych,  narad, konferencji i wyjazdów integracyjnych. Centrum Wypoczynku JordaNova to doskonały wybór dla rodzin z dziećmi, seniorów, rowerzystów, grzybiarzy, narciarzy i paralotniarzy.

Cennik 2019 dla gości indywidualnych

ZAKWATEROWANIE WYŻYWIENIE DŁUGOŚĆ POBYTU CENA OS/DZIEŃ
WYSOKI SEZON
CENA OS/DZIEŃ
NISKI SEZON
Zakwaterowanie w całorocznych domkach 7-osobowych z łazienką, 2-pokojowych apartamentach oraz w pawilonie mieszkalnym z 2-osobowymi pokojami z łazienkami Pełne wyżywienie: śniadanie, obiad, kolacja Do 3 noclegów 78 PLN 72 PLN
Powyżej 3 noclegów 74 PLN 67 PLN
Powyżej 5 noclegów 69 PLN 65 PLN
Zakwaterowanie w całorocznych domkach 7-osobowych z łazienką, 2-pokojowych apartamentach oraz w pawilonie mieszkalnym z 2-osobowymi pokojami z łazienkami Bez wyżywienia Dowolna ilość noclegów 43 PLN 39 PLN

 

*Sezon niski (od października do kwietnia)
**Sezon wysoki (od maja do września)

Wszystkie ceny brutto.

OFERUJEMY PREFERENCYJNE CENY ORAZ WARUNKI DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO KONTAKTU Z NASZĄ RECEPCJĄ W CELU INDYWIDUALNEGO DOPASOWANIA OFERTY.