Galeria zdjęć

Centrum Wypoczynku „JordaNova” w obiektywie

Nasze Centrum

Domki

24 klimatyczne, drewniane domki mogą pomieścić do 200 osób. Rozlokowane są na rozległym terenie Centrum JordaNova w kompleksach: Czercza, Gromadzka, Niemcowa, Jaworzyna i Radziejowa. W domku może mieszkać od 6 do  8 osób. Dogodna lokalizacja na terenie Centrum ułatwi rozlokowanie dużych rodzin, grup znajomych, kolonistów czy uczestników zielonych szkół. Domki posiadają łazienki z prysznicem, dwie sypialnie oraz antresole. Część domków jest dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Pawilon

W pawilonie hotelowym znajduje się 19 pokoi dwuosobowych i 3 pokoje trzyosobowe. Każdy pokój ma własną łazienkę z toaletą. To dogodne miejsce do ulokowania grup młodszych dzieci i uczestników zielonych szkół. W budynku  mieści się mała świetlica, gdzie można prowadzić zajęcia szkolne. W niedalekiej odległości od pawilonu znajduje się hala sportowa, boisko, recepcja a także  zaplecze medyczne.

Pokoje typu studio

W komfortowych jedno i dwupokojowych apartamentach może zamieszkać 18 osób. Położone są w klimatycznym miejscu nad strumieniem. Apartamenty duże mają dwa pokoje dwuosobowe, łazienkę z prysznicem i toaletę. Wyposażone są w lodówkę i telewizor. Istnieje także możliwość zamieszkania w apartamentach jednoosobowych.

Infrastruktura

Wiosna w CW JordaNova

Jesień w JordaNovej

Zima w JordaNovej

Okolica

Close
Close