Strona główna

Centrum Wypoczynku JordaNova w Gołkowicach Górnych to doskonały wybór dla osób poszukujących wytchnienia, wyciszenia, rekreacji, uprawiania sportów i turystyki przez cały rok. To raj dla osób, które chcą odpocząć od smogu wielkich miast, zregenerować zdrowie i nabrać sił w czasie rekonwalescencji. Ośrodek położony jest w lesie sosnowo-modrzewiowym.

Położenie w pobliżu szlaku turystycznego na Przehybę i Gaboń umożliwia organizowanie pieszych wędrówek. Bliskie sąsiedztwo Starego Sącza i dróg prowadzących do znanych miejscowości turystycznych na Sądecczyźnie i Słowacji ułatwiają zwiedzanie zmotoryzowanym. To także doskonała baza wypadowa dla narciarzy i snowboardzistów.

Na terenie ośrodka znajduje się bogata infrastruktura umożliwiająca ciekawe spędzanie czasu bez względu na porę roku i pogodę. Mamy halę sportową z boiskami do siatkówki, piłki nożnej, ręcznej i tenisa, pomieszczenia do nauki i zabawy oraz sezonowe kąpielisko. Ośrodek ma własny amfiteatr i miejsca do organizowania ognisk.

Centrum JordaNova może przyjąć 225 osób. Jest doskonałym miejscem wyjazdów dla szkół, dobrze czują się u nas seniorzy i uczestnicy szkoleń. Naszym atutem jest doskonale wyposażona kuchnia serwująca smaczne posiłki dla 180 osób.