O nas

Centrum Wypoczynku JordaNova w Gołkowicach Górnych to doskonały wybór dla poszukujących wytchnienia, wyciszenia i miejsca rekreacji przez cały rok. To raj dla osób, które chcą odpocząć od smogu wielkich miast, zregenerować zdrowie i nabrać sił w czasie rekonwalescencji.

Położenie w pobliżu szlaku turystycznego na Przehybę i Gaboń umożliwia organizowanie pieszych wędrówek. Bliskie sąsiedztwo Starego Sącza i dróg prowadzących do znanych miejscowości turystycznych na Sądecczyźnie i Słowacji ułatwiają zwiedzanie zmotoryzowanym. To także doskonała baza wypadowa dla narciarzy, snowboardzistów i paralotniarzy.

Na terenie Centrum Wypoczynku JordaNova znajduje się bogata infrastruktura umożliwiająca ciekawe spędzanie czasu bez względu na porę roku i pogodę. Dysponujemy halą sportową z boiskami do siatkówki, piłki nożnej, ręcznej,  pomieszczeniami do nauki i zabawy. Mamy własny amfiteatr i miejsca do organizowania ognisk lub grilla.  

Centrum JordaNova może przyjąć 190 osób. Jest doskonałym miejscem wyjazdów dla szkół, dobrze czują się u nas seniorzy i uczestnicy szkoleń. Naszym atutem jest doskonale wyposażona kuchnia serwująca smaczne posiłki wzbogacone o regionalne przysmaki.